Oplotenia, pergoly, slnečné clony z ThermoWood®

Nechajte sa inšpirovať na prácu s drevom ThermoWood®. V Katalógu firmy Oy Lunawood Ltd. nájdete veľké množstvo typizovaných modelov záhradných stavieb. Sú tu rozmery, plány, výpisy materiálov a potrebné rady pre výrobu týchto konštrukcií. Všetky modely v katalógu Inšpirácii sa týkajú výrobkov, ktoré nájdete v našej ponuke a ktoré si tiež môžete zakúpiť priamo v našom e-shope.

Katalóg LunaWood® Inspirations

Oplotenie

Zamyslite sa nad tým, na čo bude plot slúžiť. Bude jeho hlavnou úlohou udržať vašich domácich miláčikov v danom priestore, zaistiť určité súkromie, alebo skôr vymedziť hranice vašej záhrady? V Inšpiráciách Lunawood nájdete otvorené, ľahké, ale aj masívne modely plotov. Vyberať môžete tiež z klasického, alebo moderného vzhľadu oplotenia.

Pergoly

V katalógu inšpirácie nájdete aj pergoly, ktoré poslúžia na trávenie spoločných chvíľ s rodinou a priateľmi. Pergoly sa vyznačujú jednoduchosťou a čistými líniami a zaisťujú súkromie pre večierky aj úkryt pred ostrým slnkom.

Prepážky

S elegantnými prepážkami vymedzíte hranice aj vašej záhrady a zvýšite súkromie v susedných záhradách. Model oplotenia z katalógu Inšpirácie môžete doplniť prepážkou a rozvrhnúť si tak celú záhradu.

Pieskovisko

Modely pieskovísk v katalógu Inšpirácií Lunawood sú výborným riešením pre rodiny s deťmi. Netoxické drevo Lunawood® ThermoWood zaistí trvanlivú a bezpečnú hraciu plochu pre vaše deti. Materiál ThermoWood je plne ekologický, takže ak má drevo znášať vlhkosť a prichádzať do styku s pokožkou, je materiál Lunawood perfektnou voľbou.

Clony pre kontajnery na odpad

Clony Lunawood, ktoré sú určené pre kontajnery na odpad, sú elegantným doplnením vašej záhrady. Clony pre kontajnery majú jednoduchý a čistý dizajn a veľmi ľahko sa montujú. Vďaka materiálu ThermoWood® si uchovávajú svoje rozmery, tvar a atraktívny vzhľad po dlhé roky.

Katalóg LunaWood® Inspirations

Top
Tento obchod využíva súbory cookies, za účelom zlepšovania služieb na našich stránkach. (viac informácií) SOUHLASÍM