Ekologický čistič KATEPAL K-10 (machstop)

| Kód produktu: 176 | Výrobca: KATEPAL

Mach stop KATEPAL K-10 odstraňuje machy, lišajníky, riasy a zároveň zabraňuje ich rastu. Ekologický čistič určený pre strechy, fasády, nábytok a terasy.

Dodáva sa v 5 litrovom balení.

SKLADOM


  • 27,60 €

    -15 %

  • 23,46 €

  • 19,55 € bez DPH

KATEPAL K-10

Je účinný a ekologický spôsob, ako odstrániť rast mikroorganizmov (napr. riasy a lišajníky) z povrchu rôznych materiálov. Tento produkt tiež odstraňuje vlákna mycélií, a preto môže byť použitý na zabránenie ich rastu. Je úplne ekologický a nepoškodzuje spodné konštrukcie, kvetinové záhony alebo iné výsadby.

Použitie:

Vhodný pre väčšinu strešných a fasádnych materiálov. Nepoškodzuje povrchy, a preto môže byť použitý napr. na omietky, drevo, kameň, asfalt, betónové a plastové povrchy. Typické aplikácie zahŕňajú: strechy, terasy, balkóny, steny, dlažby, podmurovky, múry a záhradný nábytok.

Podmienky pre aplikáciu a príprava povrchu:

KATEPAL K-10 pracuje pri teplote vyššej ako 10 °C, pričom efekt sa stáva oveľa účinnejším so zvyšujúcou sa teplotou. Silné a priame slnečné žiarenie môže naopak spôsobiť, že sa výrobok rýchlo odparí, čím sa výrazne zníži jeho účinnosť. Prípravok sa neodporúča používať, ak sa predpokladá, že bude v noci mrznúť alebo pred blížiacim sa dažďom. Pred použitím výrobku by ste mali odstrániť všetok ľahko odstrániteľný porast a vyčistiť povrchy citlivým ošetrením pomocou kefy.

Mechstop

Aplikácia:

Produkt je pripravený na použitie a neodporúča sa ho riediť. KATEPAL K-10 možno aplikovať pomocou konvice s rozprašovačom alebo postrekovačom. Pre veľké plochy je doporučený nízky tlak rozprašovania. Plocha na ošetrenie musí byť pred aplikáciou suchá. Následne postriekajte porast prostriedkom KATEPAL K-10 tak, aby bol úplne mokrý. Rozsiahlejší porast by mal byť ošetrený 2-3krát zhruba každé 2-3 týždne. Neodporúča sa vykonávať aplikácie, ak sa očakáva dážď v najbližších niekoľkých hodinách. Ak je porast mokrý, prípravok nebude tak účinný. Doba trvania akcie závisí na veľkosti porastu, ktorý sa ošetruje.

Po ošetrení:

Prostriedok účinkuje, ak porast hnedne. Následné ošetrenie povrchu (opláchnutie / vyčistenie) nie je zvyčajne potrebné v prípade, že je porast malý, tak k jeho odstráneniu dôjde pomocou poveternostných vplyvov. Silnejšie vrstvy je nutné opláchnuť záhradnou hadicou, vysokotlakovým čističom a / alebo jemne pomocou kefy. Vysokotlakový čistič sa nesmie používať na asfaltovej strešnej krytine so zrnitým povrchom.

Spotreba a výdatnosť:

Vegetácie Spotreba / Výdatnosť Počet ošetrení Trvanie akcie
Riasy 1 dl / m2, cca 50 m2 / 5 l kanister 1 1-6 dní
Lišajníky a podobné (menšie) 1-2 dl / m2, cca 25-50 m2 / 5 l kanister 2 3-5 týždňov
Lišajníky a podobné (hojnej) 2-3 dl / m2, cca 15-25 m2 / 5 l kanister 3 5-12 týždňov

Technické údaje:

Teplota použitia: vyššia ako 10 ° C
Teplota skladovania: vyššia ako 0 ° C
Farba: číra
Hodnota pH: 6,9
Balenie: 5-litrový kanister
Môžete nás kontaktovať na tomto telefónnom čísle:
+421 911 554 666

(Nepovinné)
*(Povinné pre zaslanie odpovede)
(Nepovinné)

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava tovaru po celej SR s poplatkom 8,33 € bez DPH / 10 € s DPH 20%:

Doprava objednávok pozostávajúcich zo samostatného príslušenstva (doplnkový tovar k strešnému šindľu, dreveným / drevoplastovým profilom a záhradnému nábytku) je sumou 10 € s DPH 20%, čo slúži na pokrytie všetkých nákladov spojených s doručením tovaru k objednávateľovi. Poplatok je účovaný automaticky k objednávkam tohoto charakteru, bez ohľadu na ich cenový limit.

Dodacia lehota: obvykle do 24 – 48 hodín (prostredníctvom DPD SK s.r.o.).

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava tovaru po celej SR s poplatkom 30 € bez DPH / 36 € s DPH 20%:

Doprava tovaru v cenníkovej cene do a vrátane 400 € bez DPH / 480 € s DPH, je spoplatnená poplatkom 36€ s DPH 20%, čo slúži na pokrytie všetkých nákladov spojených s doručením tovaru k objednávateľovi.

Dodacia lehota: obvykle 3 – 10 pracovných dní (prostredníctvom Emons Slovakia s.r.o.).

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava tovaru po celej SR bez poplatku – ZDARMA:

Doprava tovaru zdarma po celej SR sa vzťahuje na objednávky tovaru v cenníkovej cene od 400,01 € bez DPH / 480 € s DPH.

Dodacia lehota sa môže líšiť v závislosti na obsahu objednávky a na sezónnych špičkách:

Obvykle do 3 až maximálne 10 pracovných dní pre štandarné objednávky (doprava iba vozidlami PROKOM SR s.r.o.).

Poznámka: Pre menšie a kusové objednávky, ktoré sú z hľadiska druhu tovaru alebo lokality komplikované na doručenie sa môýe doba predĺžiť na 2 - 4 týždne.

Prečítajte si viac o doprave

Hodnotenie 
16.02.2022

machstop

Pripravok som pouzil na mach medzi zamkovou dlažbou síce pisu ze sa pouziva na strechy ale pomohol ho odstraniť. objednam aj na buduce

Hodnotenie 
04.02.2022

cistic

funguje

Napíšte svoju recenziu

Napísať recenziu

Ekologický čistič KATEPAL K-10 (machstop)

Ekologický čistič KATEPAL K-10 (machstop)

Mach stop KATEPAL K-10 odstraňuje machy, lišajníky, riasy a zároveň zabraňuje ich rastu. Ekologický čistič určený pre strechy, fasády, nábytok a terasy.

Dodáva sa v 5 litrovom balení.

Napísať recenziu

Top