PROKOM SR s.r.o.

Spoločnosť PROKOM SR, s.r.o. (IČ: 36705101) bola založená 30. novembra 2006 a je zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Bratislave (oddiel sro, vložka 43342/B).

Spoločnosť má 20 zamestnancov, disponuje vlastným vozovým parkom a je finančne stabilná nezávislou spoločnosťou, ktorá pôsobí aj na slovenskom trhu skrze svoju dcérsku spoločnosť PROKOM SR sro. Od svojho vzniku sa spoločnosť snažila nadväzovať kontakty na fínskom trhu so stavebnými materiálmi, lebo si po vlastných skúsenostiach bola vedomá kvality a precíznosti spracovania fínskych produktov. Časom tak spoločnosť získala titul výhradného dovozcu pre Českú Republiku pre niekoľko celosvetovo známych výrobkov renomovaných firiem.

PROKOM SR s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu so stavebnými materiálmi tieto spoločnosti:

KATEPAL Oy - výrobcu strešného asfaltového (bitumenového) šindle Katepal

Oy Lunawood Ltd - výrobca tepelne spracované fínskej borovice (ThermoWood®), známe pod obchodným názvom LunaWood

V roku 2009 sa naša spoločnosť začala zaoberať výrobou záhradného nábytku z materiálu ThermoWood® pod názvom PROWOOD. Stratégia našej spoločnosti bola založená na predaji kvalitných produktov za veľmi priaznivé ceny, ku ktorým ponúkame kompletný a bezplatný servis. Väčšinu našich materiálov (okrem atypické) máme skladom a sme schopní Vám ich dodať od akéhokoľvek množstva do 3-5 pracovných dní v rámci celej SR, a to samozrejme formou bezplatnej dopravy.

Počas dlhých rokov svojej pôsobnosti na slovenskom trhu si spoločnosť PROKOM SR s.r.o. vydobyla pevné a stabilné miesto a pýši sa povesťou rýchleho a spoľahlivého dodávateľa.

Nakupujte u nás a my sa o všetko postaráme ...

Vaša spoločnosť Prokom SR s.r.o.

Top