Firma Katepal Oy

Spoločnosť Katepal Oy patrí medzi popredných fínskych výrobcov bitúmenových produktov. Táto firma je na trhu už od roku 1949. V ponuke spoločnosti Katepal Oy je veľmi široká škála hydroizolačných a strešných materiálov na báze bitúmenu, ktorý sa vyrába na vysoko automatizovaných a moderných výrobných strojoch. Firma Katepal Oy pravidelne investuje do vývoja a výskumu, aby bola schopná zabezpečiť vysokú kvalitu a odolnosť svojich produktov.

Hlavné výhody šindľa Katepal

nízke náklady - veľmi jednoduchá inštalácia - nadštandardná životnosť a záruka

Katepal Oy

Značka Katepal je spojením spoľahlivosti, kvality a individuality. Produkty spoločnosti Katepal Oy majú vysoké hodnotenie ako v očiach odborníkov, tak i domácich majstrov, ktorí stavajú svojpomocne.

Bitúmenové strešné šindle Katepal svojím vzhľadom dodávajú stavbám osobitý štýl. Asfaltové šindle Katepal sú ponúkané v mnohých farebných prevedeniach a v niekoľkých rôznych tvaroch. Kompletná ponuka originálneho príslušenstva zahŕňa hydroizolačné podkladové vrstvy, pásy pre hrebene a nárožia, asfaltové úžľabinové pásy a modifikované nataviteľné strešné pásy.

Hlavné produkty spoločnosti Katepal Oy:

  • strešné bitúmenové šindle
  • SBS-elastomérové bitúmenové pásy
  • samolepiace hydroizolačné vrstvy
  • strešné membrány

Strešné asfaltové šindle

Pokládka asfaltových strešných šindľov je veľmi jednoduchá a rýchla. K pokládke strešnej krytiny budete potrebovať len rezací nôž, meter a kladivo. Šindle značky Katepal sú zo zadnej strany celoplošne lepiace. Tieto šindle sa ideálne hodia k zastrešeniu šikmých striech, prístreškov, altánkov, záhradných domčekov, garáží, rovnako aj pre rekonštrukcie starších striech.

Asfaltový šindeľ Katepal sa vyrába z SBS (styrén-butadién-styrén) modifikovaného bitúmenu. Pre dosiahnutie lepších vlastností asfaltových strešných šindľov, sa ako SBS modifikátor používa kaučuk.

Asfaltové šindele Katepal

Je dokázané, že modifikované asfaltové strešné šindle majú až dvojnásobnú životnosť v porovnaní s bežnými oxidovanými šindľami.

Modifikovaný bitúmen, čiže asfalt, je vysoko trvanlivým materiálom s veľmi dlhou životnosťou a zvýšenou odolnosťou voči starnutiu.

Životnosť strešných šindľov a záruky

Strešné asfaltové šindle Katepal sa vyznačujú veľmi dlhou životnosťou až 50 - 60 rokov. Podľa skladby strešného plášťa je na strešné šindle poskytovaná záruka v dĺžke 10 - 30 rokov.

Top